Альона Гончаренко, волонтер ініціативи iGov, говорить, що Полтавська міська влада не підтримала ідею впровадження державних послуг онлайн:
— На жаль, у Полтаві ми поки що не побачили підтримки від органів виконавчої влади. Попри те, що наша петиція набрала необхідну кількість голосів й отримала підтримку на двох депутатських комісіях.
Зазначимо, Полтавська міськрада другу сесію поспіль не виносить на голосування рішення про впровадження державних послуг в електронному форматі.
— Позиція керівництва Полтавського ЦНАПу та заступника міського голови Ольги Борисенко з цього питання, чесно кажучи, викликає подив. Ми зі свого боку гарантували безкоштовний технічний та організаційний супровід електронізації адміністративних послуг міста, але на жаль, підтримка з боку влади нульова, – констатує Альона Гончаренко, волонтер ініціативи iGov.
За словами працівників iGov, обласна влада обрала іншу позицію. Підтримка керівництва області значно розширила географію впровадження проекту держаних послуг онлайн та прискорили хід їхнього виконання в межах Полтавщини.
4 квітня 2016 року вийшло розпорядження голови Полтавської ОДА про використання порталу державних послуг iGov.org.ua . Протягом місяця волонтери отримали 21 заявку на створення персональних кабінетів для структурних підрозділів РДА та районних державних адміністрацій.
Волонтер ініціативи Юлія Городчаніна відзначає Чорнухинську РДА, яка замовила для свого району рекордні 28 послуг в електронному форматі:
— Ми приємно вражені таких підходом керівництва району. Попри невисокий попит на такі сервіси серед сільського населення, є чітке бажання впровадження передових ініціатив.
Зазначимо, попит серед населення нашого міста на державні послуги в онлайн режимі підтверджують нещодавні дослідження, проведені Інститутом аналітики та адвокації. Згідно з ними, більше 65% опитаних відвідувачів Полтавського ЦНАПу виявили своє бажання отримувати державні послуги в електронному форматі
Прес-служба ініціативи iGov у Полтавській області