Created with Sketch.

Прихована отрута у ваших ліках і добавках

26 травня, 21:49

Фталатні естери — складні ефіри ангідриду фталевої кислоти. Вони у капсулах непомітно атакують серцево-судинну і гормональну системи.

Відповідні дослідження оприлюднили фахівці у галузі фармакології — доктори медичних наук Джейн Фішер, Хуанґ По-Чін та Еван Левін, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Поки регулювальні державні органи не вживатимуть необхідних заходів, тягар захисту лягає на плечі окремих людей — крок за кроком, без пластику.

Мільйони осіб у світі щодня приймають м'які желатинові капсули — знеболювальні, вітаміни та навіть препарати від кашлю — не підозрюючи, що вони вживають небезпечний пластифікатор. Він пов'язаний із серцевими нападами, безпліддям, проблемами із щитоподібною залозою та раком.

Кардіологи з ендокринологами б'ють на сполох: фталати, промислові хімікати, які роблять пластик гнучким, містяться в оболонках ліків, потрапляють у наш організм і завдають шкоди серцево-судинній системі. У той час як регулювальні органи закривають на це очі, великі фармацевтичні компанії та виробники харчових добавок продовжують накачувати населення цими токсинами, ставлячи в основу прибуток, а не здоров'я.

Доказів стає все більше — фталати викликають запалення в артеріях, підвищують ризик серцевих захворювань і можуть скорочувати тривалість життя, але це лише верхівка айсберга. Фталати, які використовуються для пом'якшення пластику, містяться у медичних капсулах, косметиці, упаковці для харчових продуктів та товарах для дому.

картель фармвиробників і Міністерство охорони здоров'я змовилися проти українців. Відповідно до наказу урядовців, на період дії воєнного стану відпуск рецептурних лікарських засобів може здійснюватися без рецепта лікаря.

Читайте також
Чудодійні препарати для схуднення змінюють роботу нашого організму
Життя
В Австралії чоловік прожив рекордні 100 днів зі штучним серцем і дочекався пересадки справжнього
Світ
Татуювання підвищують ризик розвитку раку шкіри
Життя
Науковці встановили, хто найрідше вмирає від хвороби Альцгеймера
Життя
Науковці б'ють на сполох через поширення онкохвороб до 2050 року
Життя
На фермах у КНР виявили понад 35 нових небезпечних вірусів
Життя