Created with Sketch.

Природний імунітет найкращий захист від всіх штамів коронавірусу — швейцарські вчені

16.11.2021, 16:01

Про справжню доказову медицину світового рівня, а не «в мене кума з кумом хворіли тричі й важко».

Вийшла стаття в відомому медичному журналі Ланцет про порівняння імунітету в тих хто перехворів та вакцинованих.

Висновки прості: заразитись вдруге тим хто перехворів практично неможливо, відсоток мізерний, а потрапити з повторним ковідом у лікарню це взагалі фантастика. Це все доведено великими міжнародними дослідженнями при наявності циркуляції штаму Дельта.

Про це у себе на сторінці у FB розповів головний лікар медичного центру Біокурс Тарас Жировецький.

Лікар навів також інші результати дослідження:

Швейцарія прирівняла перехворівших до вакцинованих двома дозами за що цій країні великий респект.
В статті також є факти негативного впливу вакцин у деяких пацієнтів, які вже перехворіли на ковід.
Поки що це поява світла в кінці темного тунелю для нас медиків з медичними даними, а не заявами далеких від медицини людей.
В статті підтримується вакцинація тих хто не хворів, бо це кращий варіант легше перенести ковід, тому жодного антивакцинаторства тут немає.
Дякую науковцям, що підняли цю тему, бо виглядало так, що медицина скоро перестане існувати й зведеться до постів невігласів у фейсбуці.

Оригінал статті тут.

Читайте також
220 вольт йдуть у минуле
Політика
Через Міноборони пройшло 4,7 млрд на фортифікації з засекреченими цінами
Війна
ВІДНОВЛЕННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ
Політика
Обережно! Шахраї
Полтава
Наступної ночі Україна перейде на літній час
Життя
Хто має право на податкову знижку та як її отримати?
Полтава