Created with Sketch.

Прогресуюча шизофренія Зелемського

19.12.2025, 14:45

Після здачі Маріуполя Зеленським у 2022 році, у 2025 році Зеленський призначає голову МВА.

Вадима Бойченка призначено начальником Маріупольської міської військової адміністрації.

До цього призначення Вадим Сергійович обіймав посаду міського голови Маріуполя і 22 лютого 2022 року стверджував, що війни не буде.

Вадим Сергійович є патріотом свого рідного міста Маріуполя. Після того як його не перепризначили на посаду мера, його дружина, Галина Бойченко, одразу почала скуповувати нерухомість у Києві. А після початку війни, якої, за словами Вадима Сергійовича, на 100% не мало бути, його дружина 16 грудня 2022 року придбала квартиру у Львові, а 12 травня 2023 року — квартиру в Хмельницькому.

Читайте також
«Смотрящий» від Зеленського. Перед приватизацією Ocean Plaza змінили керівництво
Політика
Мафія, на вершині якої — Зеленський, Буданов, Татаров і далі...
Опінії
Диктатура Зеленського. Смерть і видовища
Політика
Соціологія чи спецоперація? Хто і навіщо малює нові політичні рейтинги
Опінії
Зеленський винайшов велосипед
Опінії
ЗНЕСЛИ БУЛГАКОВА: СИЛЬНО, ПОТУЖНО!
Опінії