У минулому прокурор Полтавської області Миронов і заступник прокурора області Таран досі не покарані за злочин проти народу України. Невже вони зійшли прокурорам-хабарникам із рук? Усі пам'ятають, як прокурор Полтавської області в лютому 2014 подав у відставку, але не всі знають, що відбулося далі і що змінилося.
Колишній прокурор Миронов А.М. налагодив корупційні схеми отримання хабарів і його відхід нічого не змінив. Для цього він підібрав ряд працівників у прокуратурі, які працюють і після його звільнення. Скарбником Миронова і найбільш довіреною особою є заступник прокурора області Таран Д.П. який і після звільнення Миронова продовжує отримувати хабарі за налагодженими схемами.
1 фото - у минулому прокурор Полтавської області Миронов
2 фото - заступник прокурора Полтавської області Таран
Для вимагання грошей з підприємців Полтавщини корумпованими прокурорами, залучені ряд таких же корумпованих контролюючих органів, які за вказівкою прокурорів, або і з їх участю проводять різного роду перевірки і, враховуючи високі стандарти чинного законодавства, знаходять порушення.
Про такий механізм отримання хабарів відомо всім підприємцям Полтавської області. Якщо поспілкуватися з людьми, у яких прокуратура особисто, або за її вказівкою контролери проводили останні два роки перевірки, то вони про це розкажуть, якщо не побояться того, що окрім Миронова, всі корупціонери працюють на місцях і в прокуратурі, і в контролюючих органах.
Для надання видимості благородства своїм діям, Миронов і Таран почали ремонт церкви у Диканьці, де мешкає теща Миронова. Церква була також задіяна в корупції. На її ремонт перераховувалися значні кошти, з яких більшість просто присвоювалась Мироновим. За цим стежив прокурор Диканського району Бондаренко, який сам теж вимагав хабарі з підприємців району. Про це вони розкажуть, якщо не побояться, що цей корупціонер працює досі. Разом з церквою Миронов побудував поруч 5 гаражів, де всі диканьці бачать, що він там ховає свої дуже дорогі автомобілі. Особливо цинічно це видно з вікон суду, і цьому обурювалися його працівники.
Також для окозамилювання Мироновим і Тараном було розпочато будівництво прокуратури в Полтаві і ремонт прокуратури в Кременчуці. Один тільки Полтавський ГЗК перерахував 200000 доларів на її ремонт, але де ці гроші? Якщо подивитися на стан будівництва, то все буде видно. До цього було залучено корумпованого прокурора міста Стойко А.М., який був «смотрящим» і також вимагав гроші з підприємців міста.
Якщо запитати тільки директора полтавського заводу ЗБВ Морозова, скільки з нього і підприємства отримали хабарів Стойка і Таран, цього вистачить для порушення справи. Цей самий Стойка також змушував привозити будматеріали інших прокурорів, прикриваючись Тараном і Мироновим. Ці матеріали не були враховані.
Стойка за співпрацю в корупції був підвищений у Миронова і став працювати заступником прокурора області. У Миронова, підвищення та службові призначення отримували тільки корупціонери, які носили йому гроші.
Стойка часто лякав підприємців порушенням кримінальних справ. Коли реєстраційна служба відмовилася реєструвати рекламний комбінат на вул. Реміснича, 3, у Полтаві то він наказав порушити відносно реєстраторів кримінальну справу і лякав їх поки ті не виконали його вимоги. За це він отримав 20 000 доларів. Це дуже легко перевірити, оскільки кримінальну справу відразу після отримання хабаря була закрита.
Так само він отримав гроші з ПАТ "Полтававтормет" та багатьох інших компаній. Миронов, Таран і Стойка займалися і ЗАЙМАЮТЬСЯ кришуванням грального бізнесу в Полтаві. Тут їм допомагають корумповані міліціонери. Про це відомо всій Полтаві, адреси таких залів знають усі. Такі заклади перебувають у Полтаві, Кременчуці та Лубнах. Вони кожен місяць носять хабарі через Тарана і Стойко. І всі люди це знають, бо власники ігрових залів про це відверто говорять.
Таран з корупціонерами з міліції налагодили схему вимагання грошей з підприємців за так звану інтелектуальну власність. Для цього міліціонери і прокурори проводять перевірки знаходять неліцензійні програми на комп'ютерах і потім під загрозою кримінальних справ вимагають хабарі.
Так само Тараном кришуються підприємці перевізники по всій області.
Окремий вид доходів Миронова і Тарана - це Податкові справи. Ними очолюються конвертаційні центри в Полтавській області. За цими фактами навіть Генпрокуратурою порушувалася кримінальна справа. Вся Полтавська область знає посередника прокурорів Ореста Сака, якого міліціонери з Києва затримали з мільйонами гривень в центрі Полтави. Всі знають що їх слухали і в розмовах - ні Миронов, ні Таран, ні Диканський прокурор Бондаренко навіть не приховували злочинів. Але де ці справа? Миронов і Таран хвалилися, що за хабар у кілька мільйонів доларів вони відкупилися.
Погляньмо лише, як живе Миронов і Таран. У Миронова п`ять квартир в найдорожчих будинках міста. У нього близько 6 дорогих автомобілів. Непрацююча дружина Тарана їздить на дорогому Ауді Q7 або на Хонді акку. Сам Таран щомісяця змінює машини. Злочинна діяльність Миронова й Тарана відома і СБУ. У них багато матеріалів. Про це можуть розповісти і всі судді. Як обласного суду, так і районних, на яких чинився тиск цими корупціонерами. Їх треба тільки про це запитати. Але цього ніхто не робить.
Крім цього Мироновим і Тараном скоєно злочини проти народу України. Вони разом збирали відомості про всіх людей і підприємців які були на Майдані або допомагали Майдану. Велися кримінальні справи, які спалили.
Хіба за такі ідеї був Майдан, де гинули наші співвітчизники, які зараз продовжують гинути на війні на сході України?
Невже всі злочини Миронову і Тарану зійшли з рук?