Created with Sketch.

Рашисти скинули багатотонну бомбу на драмтеатр у Маріуполі

16.03.2022, 19:27
Фото: Telegram

Маріупольський драматичний театр, де ховалися сотні людей, став новою ціллю для московитських загарбників.

Будівлю розбомбили під час чергового авіанальоту, повідомила міська рада на власному Telegram-каналі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновники наголошують, що драмтеатр був узгоджений із руснею точкою укриття для цивільних осіб від постійних обстрілів і бомбардувань.

«Ворожий літак скинув бомбу на будівлю, де ховалися сотні мирних маріупольців. Оцінити масштаб цього жахливого та нелюдського вчинку поки що неможливо, бо в місті тривають обстріли житлових кварталів. Відомо, що після бомбардування зруйнувалася центральна частина Драматичного театру, а уламками завалило вхід у бомбосховище, що знаходилося в будівлі. Інформація щодо постраждалих уточнюється. Неможливо підібрати слова, якими можна було б описати рівень жорстокості та цинізму, з яким російські окупанти знищують мирне населення українського міста біля моря», – прокоментували ситуацію у Маріупольській міськраді.

Крім того, станом на цю мить у прицілі путінських орків залишаються тисячі мирних і беззбройних мешканців, доведених до відчаю: жінки, діти, люди похилого віку.

«Драматичного театру Маріуполя більше не існує. Будівля, яка у мирному житті була точкою концентрації культурного духу міста, а у воєнний час стала сховищем для сотень жінок та дітей. Її знищено», – підсумували у міськраді.

Фактично, путінські орки вкотре довели – вони нелюди, адже знали від самого початку широкомасштабної війни про цю точку, знали, що там багато людей, знали й прицільно вдарили.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", вулиці Маріуполя всіяні тілами та кінцівками вбитих московитами українців.

Читайте також
Брудершафт Сталіна і Гітлера у роки Голодомору: війна без оголошення
Історія
ПАРЄ визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом Українського народу
Політика
Перед Волинню поляками була зґвалтована Галичина
Історія
Удар по Харкову
Війна
Як срср знищував українських селян
Опінії
7 серпня 1932 року ухвалено закон «про п'ять колосків»
Історія