Created with Sketch.

Російські терористи спалили власне наметове містечко

14.04.2021, 19:55

Головне їм не заважати...

В соціальній мережі Tik Tok з'явилося нове відео з російськими бандитами-окупантами, які намагаються загасити пожежу, що спалахнула в наметовому містечку в Богучарі (Воронезька область), за 45 км до кордону з Україною.

Пізніше відео видалили з соціальної мережі. Підозрюємо, що терористи не витримали шквалу глузливих коментарів.

Якщо вони так пожежу гасять, то як вони зібралися воювати?

Користувачі соціальних мереж продовжують коментувати та глузувати з відео, яке досить стрімко поширюється, не зважаючи на видалення з першоджерела.

Нагадаємо, що путінський режим готується до воєнної провокації на кордонах України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.

Рух військової техніки видно на численних відео, опублікованих у соцмережах користувачами з РФ.

В Кремлі заявили, що військова техніка пересувається територією РФ у тих напрямках, в яких вважає за потрібне.

Читайте також
Офіс президента викрили у накрутці лайків під фото Єрмака
Політика
«Старий стукач»: підозра Юрію Іванющенку і скандальна заява в НАБУ
Опінії
У Чехії поліція нарешті наздогнала водія «фантомного» спорткара
Світ
Адвокат Марк Цукерберг судиться з Meta, яка блокувала його сторінки у Facebook
Світ
У США біологи відлякують вовків від худоби криками Скарлетт Йоганссон — AP
Життя
Хаос на рингу
Спорт