Created with Sketch.

росія стала токсичною для бізнесу

04.08.2022, 15:28

Exxon Mobil передає свою частку в проєкті "Сахалін-1" іншій компанії, – Reuters

Американський нафтовий гігант Exxon Mobil веде переговори про передачу частки в ординській нафтогазовидобувній платформі "Сахалін-1" іншій компанії.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву, подану до Комісії з цінних паперів США.

Зазначається, що компанія передасть свою частку в 30% в російському проєкті "іншій стороні".

Водночас Exxon відмовився повідомити, яка компанія або компанії приймуть її активи на московії, проте, як сказав представник компанії Кейсі Нортон, є "значний прогрес у виході з підприємства "Сахалін-1".

Раніше "Держдурама" московії заявляли, що Москва візьме під контроль нафтогазовий проєкт "Сахалін-1", частки в якому мають Exxon Mobil, японська Sodeco, індійська ONGC Videsh та "Роснєфть".

Читайте також
В США створять військові полігони з реальними умовами фронту в Україні, — CBS News
Світ
Рейтинг Трампа впав до мінімуму, — опитування
Політика
NYT: Республіканці критикують Трампа за невигідну угоду з Іраном, яка фактично означає поразку США
Війна
США припинять фінансування програм боротьби з ВІЛ і СНІД у Південній Африці
Світ
Пентагону потрібно $ 80 мільярдів для покриття витрат на війну в Ірані та інших потреб
Війна
ФБР попередило атаку дронів на турнір UFC у Білому домі
Світ