Created with Sketch.

Розправа над Тарасом Чорноволом - це типова "вагнерівщина", але українського розливу

15.06.2023, 10:07

Коли держава передає своє право на силові дії в руки тих, хто бажає коїти такі дії, то вона сама себе прирікає на правову сваволю і хаос.

Сьогодні в розмові зі мною, журналіст, редактор львівської газети «Ратуша», а нині боєць 103 бригади ТРО Микола Савельєв (позивний «Волоцюга») сказав:

«Випадок замовної розправи з Тарасом Чорноволом - це типова «вагнерівщина», але українського розливу.

Якщо цього не зупинити вже, то завтра почнуться побиття на замовлення, зґвалтування на замовлення і вбивства на замовлення.

Коли держава добровільно передає своє право на силові дії в руки тих, хто бажає коїти такі дії, то вона сама себе прирікає на правову сваволю і хаос.

Це породжує сотні нових «надій савченко», котрі самі себе наділяють повноваженнями самосуду спочатку над конкретними людьми, потім над групами політиків та їхніх прихильників, хто їм не подобається, і врешті - над будь-ким, хто виступає проти них чи їхніх провладних господарів."

Сам Микола Савельєв наразі не має доступу до своєї ФБ-сторінки.

Читайте також
Жоден цифровий застосунок не є ліками для хвороб суспільства
Опінії
Діти лейтенанта/генерал-полковника Ківалова
Опінії
Розум проти темряви: настав час діяти!
Життя
Життя без заборон
Життя
Docendo discimus чи все ж таки faceo bardus
Життя
За «неповагу до суду» українців хочуть штрафувати на 12 тисяч
Політика