Created with Sketch.

Рубль впав до рівня березня 2022 року

05.08.2023, 06:45

Долар США, євро та юань у п’ятницю на Московській біржі продовжують оновлювати максимальні позначки.

Російський рубль впав до рівня початку весни 2022 року.

Долар США, євро та юань у п’ятницю на Московській біржі продовжують оновлювати максимальні позначки.

Як повідомляє “Интерфакс”, долар США та євро вперше з березня минулого року піднялися до 95 та 104 рублів відповідно. Китайський юань знаходиться на позначці квітня 2022 року.

“У четвер на ранковій сесії долар робив спроби зниження, однак через активізацію основних гравців знову рушив у бік зростання, пробиваючи всі локальні рівні опору… Ми побоюємося, що долар може завершити тижневі торги в діапазоні 95−96 рублів, сподіваємося, що зростання американської валюти буде згладжено сприятливою ситуацією на ринку нафти”, — прокоментував ситуацію на ринку головний аналітик російського Промсвязьбанка Єгор Жильников.

Курс долара США на 11:55 у Москві складав 94,94 руб./$1, що на 4,75 руб. нижче рівня закриття попередніх торгів. Трохи раніше долар дорожчав до 95 рублів. Євро тоді коштував 103,91 руб./EUR1, подорожчавши на 67,5 коп.

Ціна бівалютного кошика (0,55 долара і 0,45 євро) зросла на 27,76 копійки до 98,98 рубля.

Курс китайського юаня піднявся на 6,5 копійок до 13,182 рублів.

Востаннє юань був на такому рівні 11 квітня 2022 року.

Читайте також
НПЗ у російському Волгограді зупинив роботу після атаки українських дронів — Reuters
Війна
У Рязанській області рф вибух повністю знищив цех порохового заводу
Війна
Дрон влетів у багатоповерхівку в російському Ростові
Війна
МЗС рф зробило заяву про територіальні вимоги
Війна
Bloomberg: Саратовський НПЗ припинив роботу після атаки дронів
Війна
У росії відкрили перший центр управління дронами біля бази на Камчатці — Defense Express
Війна