Created with Sketch.

Рютте вважає, що попри погіршення відносин США не вийдуть з Альянсу

19 квітня, 07:32

«Трамп розчарований деякими членами НАТО, я його розумію».

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте вважає малоймовірним вихід США з Північноатлантичного альянсу, але наголошує на необхідності посилення НАТО.

Про це Рютте заявив в інтерв’ю Welt am Sonntag.

«Я не бачу [ймовірності] того, щоб США вийшли з НАТО», — сказав генсек НАТО.

Попри це він додав, що «Трамп явно розчарований деякими членами НАТО, і я розумію його розчарування».

Рютте наголосив, що потрібна «сильніша Європа в рамках сильнішого НАТО», і зауважив, що Канада та країни Європи вже помітно збільшують свої сили. А прикладом для багатьох союзників він назвав Німеччину.

У цьому контексті Рютте закликав до зміцнення оборонної промисловості. «Це має вирішальне значення для збереження нашого стримування та оборони», — сказав генсек НАТО.

Читайте також
Індустрія реформ: як заробляють на демонтажі української прокуратури
Політика
«Українці не були зацікавлені в реальній дискусії»
Політика
Навроцький відповів Зеленському щодо заяв про внутрішньополітичну боротьбу Польщі
Політика
«Смотрящий» від Зеленського. Перед приватизацією Ocean Plaza змінили керівництво
Політика
Ціни на нафту Brent впали нижче 80 доларів після завершення перемовин між США та Іраном
Політика
Стратегічна катастрофа для «Ізраїлю»
Політика