Created with Sketch.

СБУ ЗАТРИМАЛА РОЗВІДНИКА КОЛАБОРАНТІВ З УГРУПОВАННЯ «ВОСТОК»

16.02.2022, 14:51
Фото: google

Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію

Контррозвідники СБУ затримали у Донецькій області учасника незаконних збройних формувань ОРДЛО, який намагався приховано перетнути лінію розмежування.

Встановлено, що він є уродженцем Мирнограду на Донеччині, і входив до складу угруповань бойовиків «Оплот» і «Восток». Як розвідник він збирав дані про позиції та переміщення підрозділів Збройних Сил України на території регіону.

Через конфлікт із ватажками терористів та погрози фізичної ліквідації він намагався проникнути на контрольовану урядом територію України.

Наразі слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України. Також здійснюються заходи щодо перевірки інформації про його причетність до діяльності російських спецслужб.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

Заходи із викриття та затримання зловмисника проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.
 

Читайте також
Британський суд відхилив запит про екстрадицію депутата Дмитрука до України
Кримінал
Одну зі справ Медведчука скеровано до суду
Кримінал
Технологія «Стелс» зламалася
Кримінал
СБУ заявила про викриття кол-центрів у Дніпрі, які обкрадали громадян ЄС
Кримінал
Анатолій Гунько став першим нардепом, який реально відправляється за ґрати за зловживання впливом
Кримінал
Кокаїну на мільйон доларів вилучено під час спецоперації на Закарпатті
Кримінал