Created with Sketch.

Сценарії залишити без джерел енергії мільйони українців на жаль є реалістичними

15.07.2022, 12:34

Гроші, замість "Нафтогазу", мають бути спрямовані в першу чергу на підготовку до реальних потреб міст та ОТГ до суворої зими.

Сподіваюсь, всім зрозуміло, що стратегічний план ворога на зиму - удари по інфраструктурі, яка забезпечує електро, тепло та водопостачання населення.

Сценарії залишити без джерел енергії мільйони українців на жаль є реалістичними - владі про це треба чітко попереджати українців  та робити відповідні кроки.

На цьому фоні виділені урядом 1.4 млрд грн на аварійний запас матеріалів та обладнання (запчастини, дизель-генератори, автономні системи опалення) виглядають наївною піар-акцією на фоні 264 млрд грн, які той же уряд під шантажем Нафтогазу вимагає з бюджету для покриття шахрайських схем монополіста.

Закликаю всіх депутатів, які сьогодні дуже дбають про народ, не допустити цю авантюру! Ці кошти мають бути спрямовані в першу чергу на підготовку до реальних потреб міст та ОТГ до суворої зими.

Читайте також
Після 7 років «керування» — «не були готові»: нардеп «Слуги народу» визнав колапс зв’язку
Політика
ЗСУ перебувають у стані підвищеної готовності через активність Білорусі на кордоні – Forbes
Війна
Стерта справа про державну зраду друга дитинства Зеленського
Опінії
Україну, услід за Європою, сіоністи підсадили на газову голку
Політика
Цифрова легалізація: як Михайло Федоров став «адвокатом» підсанкційного інвестора Токарева
Політика
Керівник агентства з кібербезпеки США завантажив службові документи у ChatGPT
Політика