Created with Sketch.

Селяни Лубенського району за власний кошт побудували водогін

02.11.2019, 08:38

Мешканці села Нижній Булатець власними силами реалізували проєкт з побудови централізованого водопостачання, оскільки тривалий час потерпали від нестачі питної води.

Про це інформує сайт Засульської об'єднаної територіальної громади.

Зазначається, що за свої кревні селяни вирили артезіанську свердловину і встановили напірну вежу, яку подає воду в оселі.

Станом на 2 листопада питною водою забезпечено 187 домогосподарств села Нижній Булатець Лубенського району.

Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава