Російські загарбники завжди переписували свою та паплюжити нашу історію, доволі часто прикриваючися благими намірами.
28 листопада, 07:36
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
18 листопада, 08:07
Правобережжя Дніпра більше не перебуває під російським триколором, низка населених пунктів зі славетною історією нарешті вільні.
15 листопада, 17:00
Очевидно, у самозваної "другої армії світу" все настільки йде за планом, що настав час до справжньої оборони у стилі "дідів-прадідів".
14 листопада, 17:00
Злагодженими зусиллями підрозділів Сил оборони України Південнобузький відтинок фронту ліквідовано, бої перейшли у Таврійські степи
14 листопада, 09:07
Окупаційно-терористичний контингент московії досі намагається тримається за українську землю на Півдні, проте його доля вже вирішена.
13 листопада, 17:42
Окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє обстрілювати населені пункти північних областей, розташованих впритул до кордону.
12 листопада, 19:18
Сотні загиблих чоловіків, які покірно пішли на заклання в український ґрунт заради забаганок бункерного діда, не повернуться додому в РФ.
06 листопада, 09:12
Поки на Сході та Півдні тривають контрнаступальні дії Сил оборони України, у Поліському краю продовжують незаконно копати бурштин.
31 жовтня, 07:01
У звільнених від присутності окупаційно-терористичного контингенту РФ населених пунктах Слобожанщини тривають масштабні слідчі дії.
29 жовтня, 20:23
До вашої, уваги, шановні читачі, пропонується галицька і київська версії доленосного для Української спадщини археологічного відкриття.
28 жовтня, 17:00