Created with Sketch.

Сенатор Блюменталь закликав Трампа замінити посланників

14:35

Віткофф і Кушнер «здається, на боці росії»

Президент США Дональд Трамп має замінити своїх представників Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера, які беруть участь у розробці «мирного плану» щодо України.

Таку думку висловив сенатор-демократ Річард Блюменталь у коментарі «Суспільному».

Він вважає, що Віткофф і Кушнер діють як переговорники на користь росії, а не як неупереджені посередники.

«Вони (Віткофф і Кушнер. – Ред.) виглядають упередженими щодо України. Я вважаю, що Трампу потрібні нові представники — Віткофф і Кушнер, здається, підтримують росію, замість того, щоб бути неупередженими чи об’єктивними переговорниками. А весь “мирний план” слід відкинути, їм потрібно повернутися до початкової точки», — зазначив Блюменталь.

Сенатор також висловив занепокоєння через те, що Трамп підштовхує Україну до поспішного підписання мирної угоди без гарантій безпеки.

Він наголосив, що Трамп змушує Україну погоджуватися на територіальні поступки, які є несправедливими та необґрунтованими, а також позбавляє її військової допомоги, необхідної для захисту від агресії путіна.

Читайте також
CNN: США і Європа не бачать ознак того, що рф може швидко виграти війну в Україні
Війна
Новий удар по республіканцях Трампа
Світ
Мир для України зараз ближчий, ніж будь-коли, - президент Фінляндії Александр Стубб
Війна
У розумних думки сходяться.
Політика
Трамп: росія зараз має сильнішу переговорну позицію у війні з Україною
Новини
США та Японія відмовилися підтримати Україну фінансами за схемою ЄС, - Politico
Політика