Created with Sketch.

Серед силових структур українці традиційно найбільше довіряють армії – соціологія

16.09.2020, 15:07
Фото: atr.ua

Найменше українці задоволені діяльністю антикорупційних органів.

Серед силових відомств українці схвально оцінили діяльність армії: 51% – задоволені, 32% – не задоволені.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Соціологічної групи «Рейтинг», опубліковані 16 вересня.

Завдяки дослідженню стало відомо, що станом на сьогодні оцінки діяльності інших силових відомств значно гірші.

Схвально роботу Національної гвардії оцінили 33% опитаних, протилежної думки – 43%.

Роботою поліції задоволені 26% опитаних, не задоволені – 63%. Діяльністю Служби безпеки України задоволені 23%, не задоволені – 50%, не змогли оцінити – 27%. 
 
Міністерством внутрішніх справ задоволені лише 20%, не задоволені – 63%, не змогли оцінити – 17%. Генеральною прокуратурою задоволені 13%, не задоволені – 64%, не змогли оцінити – 24%.
 
Діяльністю судів задоволені лише 11%, не задоволені – 69%, не змогли оцінити – 20%.
 
Найменше українці задоволені діяльністю антикорупційних органів НАБУ (Національне антикорупційне бюро), НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції) та САП (Спеціальна антикорупційна прокуратура).

Так, схвалюють діяльність  антикорупційних органів по 7-10% опитаних, протилежної думки – понад 60% громадян. 
 

Читайте також
Українська галузь громадського харчування — одна з найпроблемніших у країні
Політика
Насіров через ЄСПЛ відсудив в України майже 10 тисяч євро за «неналежну медичну допомогу» в СІЗО
Політика
Знищення нашого майбутнього відбувається через знищення минулого
Політика
Рада підтримала присвоєння звання Героя України Андрію Парубію
Політика
У Києві відкриють постійне представництво Європарламенту
Політика
Розселення слов'ян почалося з України
Історія