Ініційований редакцією "Останнього Бастіону" Закон про Національну Державу визначає Україну як національну державу Українського Народу
Закон про Національну Державу стверджує, що українці, як корінний і найчисельніший народ України, мають особливе право на національне самовизначення у своїй державі, а також визначає українську мову як єдину офіційну мову держави.
У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.
I. Основні принципи:
а) Україна є історичною Батьківщиною українського народу, на території якої була встановлена (відновлена 24 серпня 1991 року) українська державність.
б) Україна є національною державою українського народу, в якій всі його представники реалізують своє природне, культурне, релігійне та історичне право на самовизначення.
в) Реалізація права на національне самовизначення в Україні є виключною для українського народу.
II. Державні символи:
а) Назва держави "Україна".
б) Державний прапор – рівнозначний двоколор, тобто поєднання горішньої синьої барви з долішньою жовтою.
в) Державний герб являє собою Тризуб у формі золотого тризубця особливої форми на синьому полі; у минулому – родинний герб великих київських князів із династії Рюриковичів та держави Русь.
г) Славень "Засяяла Україна серед рівних у світі..." – пісня авторства "Останнього Бастіону".
ґ) Всі деталі з приводу державних символів встановлюються відповідним законом.
III. Столиця держави:
Головним місцем перебування органів виконавчої, законодавчої та судової гілок центральної влади, а отже столицею України є місто Київ.
IV. Державна мова:
а) українська мова є єдиною офіційною державною мовою.
б) жодна інша мова не має статусу державної.
в) мови національних меншин (кримськотатарська, угорська, болгарська, румунська, грецька, польська) можуть використовуватися виключно на територіях компактного проживання конкретного етносу, а їхній статус визначений відповідним законом.
V. Репатріація українців:
Українська держава відкрита для повернення українців з усього світу імміграції та зобов'язується надати їм необхідне житло після заходів репатріації.
VI. Зв'язки з українським народом:
а) Українська держава намагатиметься забезпечити добробут кожного представника українського народу та його громадян від моменту народження до смерті, особливо тих, які перебувають у неволі, полоні чи небезпеці у зв'язку зі своїм походженням чи громадянством.
б) Українська держава діятиме у діаспорі для зміцнення спорідненості між Україною та закордонними представниками українського народу.
в) Українська держава прагне зберегти мовно-культурну, історичну та релігійну спадщину українського народу серед українців діаспори.
VII. Українські громади:
Держава розглядає розвиток українських громад (сільських і міських поселень) як національну цінність і має заохочувати та сприяти їх створенню та зміцненню.
VIII. День Незалежності, національні свята та пам'ятні дні:
а) День (відновлення) Незалежності – 24 серпня – є офіційним національним святом української держави.
б) Головними національними святами та пам'ятними датами визначаємо:
22 січня – День Самостійності та Соборності України;
9 березня – День національної самосвідомості або Шевченківський день;
28 червня – День Конституції України;
14 жовтня – День захисників України або Свято Покрови;
змінна дата – День пам'яті жертв Голодоморів (щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на кожну четверту суботу листопада).
IX. Суворість закону:
Цей Основний Закон держави Україна не може бути змінений, окрім як іншим Основним (конституційним) Законом, ухваленим виключною більшістю (>350) депутатів Верховної Ради та підтриманий українським народом на загальнонаціональному референдумі.