Created with Sketch.

Shell зупиняє купівлю нафти і газу з мордору. Компанія вибачилась за своє попереднє рішення

08.03.2022, 16:33

Shell також планує обговорити з урядами низки країн зміну ланцюжка постачання сирої нафти, щоб виключити ординську сировину

Нафтогазовий гігант Shell заявляє про відмову від російських нафти та газу, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

У заяві сказано, що Shell негайно припинить всі закупівлі російської сирої нафти, закриє заправні станції, а також виробництво авіаційного палива і мастильних матеріалів у Росії, - інформує "Радіо Свобода".

Компанія називає своє попереднє рішення про продовження закупівель неправильним та просить за нього вибачення.

Shell також планує обговорити з урядами низки країн зміну ланцюжка постачання сирої нафти, щоб виключити ординську сировину.

«Намагатимемося зробити це якнайшвидше, але фізичне розташування і доступність альтернатив означають, що це може зайняти тижні і призведе до зниження пропускної здатності на деяких наших НПЗ», – наголошують у Shell.

Раніше нафтогазову компанію Shell розкритикували за відмову припинити купівлю російської нафти.

Сама вона обіцяла направити прибуток від неї на допомогу Україні, перерахувавши до спеціального фонду. Наразі у Shell наголошують, що не відмовляються від цього наміру.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну про обмеження або припинення роботи з Росією заявили 250 іноземних компаній, випливає з підрахунків Джеффрі Зонненфельда, засновника Інституту керівників вищої ланки Єльського університету та його дослідницької групи.

Низка великих компаній залишаються у московії. Серед них Coca-Cola, Pepsi, McDonald’s, Nestle, Mars, Philip Morris, Starbucks, Unilever, Hilton, Marriott.

Джерело "Радіо Свобода".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Ізраїльська авіакомпанія EL AL продовжує літати до мордору та  допомагає московії обходити санкції через банківську систему «Мир».

Читайте також
Зеленський із Гетьманцевим зроблять всіх разом.
Економіка
Виробники шоколаду почали зменшувати вагу продукції
Економіка
ДеКАМАЗація росії
Економіка
Смартфони Apple вперше за декаду знову у лідерах
Економіка
«Microsoft» — найдорожча компанія на планеті
Економіка
Протести німецьких аграріїв зупинили роботу концерну Volkswagen
Економіка