Created with Sketch.

Шведські військові помітили російський підводний човен у Балтійському морі

15.10.2025, 15:49

російський підводний човен увійшов у Балтійське море 14 жовтня. Шведські винищувачі зафіксували його та супроводили.

Про це повідомили Повітряні сили Швеції.

«Вчора російський підводний човен увійшов у Балтійське море через Великий Бельт», — йдеться в дописі військових.

Шведські військово-морські підрозділи й винищувачі зустріли підводний човен в акваторії Каттегат і супроводжували його.

У Повітряних силах Швеції назвали це «рутинною місією», що виконується спільно із союзниками.

Нагадаємо, кілька днів тому поблизу французького узбережжя сплив російський підводний човен Б-261 «Новороссийск».

Вважалося, що субмарина спливла через технічну несправність. Сама ж росія відкинула такі припущення, мовляв, це зробили відповідно до міжнародних правил судноплавства під час проходження протокової зони Ла-Манш.

Читайте також
Китай та росія провели спільне патрулювання неба над регіонами, щоб довести свою «рішучість»
Світ
Фінляндія інвестує 44 мільйони євро у системи боротьби з дронами на кордоні з рф
Світ
НАТО відпрацьовує оборону Сувальського коридору
Війна
Китай вперше порушив територіальні води Тайваню
Політика
Шведський сигнал тривоги
Війна
Шведські винищувачі двічі перехопили російські літаки над Балтійським морем
Війна