Created with Sketch.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил

13.02.2022, 14:41

Окупаційні війська московії порушують режим припинення вогню

Окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи.

Упродовж минулої доби, 12 лютого, з боку московитсько-окупаційних військ зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню.

Про це інформує пресцентр командування Об’єднаних сил.

У напрямку ПІСКІВ окупанти вели вогонь з ручних протитанкових та автоматичних станкових гранатометів.

Поблизу населених пунктів ЛОПАСКИНЕ та ЛОБАЧЕВЕ московитські найманці двічі задіяли безпілотні літальні апарати, за допомогою яких здійснили скидання пострілів ВОГ-17.

Неподалік НОВОЗВАНІВКИ збройні формування московії відкривали вогонь з автоматичних станкових гранатометів.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Станом на 11 годину поточної доби з боку московитсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

Поблизу КАТЕРИНІВКИ окупанти вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії московії.

Читайте також
Польща звинувачує росію у спробі втрутитися у президентські вибори
Політика
Сі Цзіньпін завдає удару у відповідь на тарифну авантюру Трампа
Економіка
Молодець проти овець
Опінії
Прикрі паралелі історії та підміна понять
Опінії
Збій в «Укрзалізниці» влаштувала росія. Компанія працює з СБУ
Війна
Гібридна війна росії проти Заходу
Війна