Північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.
вчора, 20:34
Незламних українських захисників не лякають ні численні розрахунки російських окупантів, ні люті морози, які завітали на Схід.
28 листопада, 09:54
Російські загарбники завжди переписували свою та паплюжити нашу історію, доволі часто прикриваючися благими намірами.
28 листопада, 07:36
Українські захисники продовжують щедро пригощати російський окупаційно-терористичний контингент на Сході вогнем відплати.
27 листопада, 19:18
Сучасна ракетна система залпового вогню німецького виробництва ні на день не припиняє нищити російських загарбників на Сході.
27 листопада, 07:00
Римський політик Ґай Саллюстій Крісп колись сказав: «Будь-яку війну легко розпочати, але вкрай важко закінчити». Це про нас і московію!..
26 листопада, 16:59
Волонтери та співробітники Нацполіції України спільними зусиллями підвозять гуманітарну допомогу туди, де ще ведуться бої з росіянами
25 листопада, 18:12
Північна частина Донецької області очищена від присутності російських загарбників, цивільне населення може повернутися до буденних справ.
23 листопада, 18:37
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Настоятель "Казанської" парафії з селища Ярова Горлівської єпархії Московського патріархату допомагав російському окупаційному контингенту.
23 листопада, 09:00
Загарбники з РФ навмисно інсценували "здачу у полон" задля спроби вбити українських захисників на Східному фронті.
22 листопада, 21:45