Created with Sketch.

Сьогодні полтавці проводжали в останню путь бійців батальйону «Полтавщина», які героїчно загинули на Сході України

11.11.2014, 08:27

Сьогодні, 11 листопада, о 9:00 ранку, У Полтаві біля Меморіалу загиблим працівникам міліції відбулася панахида по двом загиблим міліціонерам з батальйону «Полтавщина» - Віталієм Кузьменком та Олександром Матійчуком.

9 листопада на блокпосту в зоні антитерористичної операції під час обстрілу ворогом позицій українських бійців загинув 29-річний міліціонер другого взводу другої роти батальйону «Полтавщина» Віталій Кузьменко.

Народився Віталій 4 червня 1985 року в місті Зіньків. Після закінчення школи вступив до місцевого професійно-технічного училища, де здобув професію слюсара-ремонтника.

На військову службу був призваний в 2003 році у місті Луцьк. В 2004 році був переведений до Львова. У 2005 році був звільнений у запас Збройних Сил України. У 2014 році був прийнятий на службу до другого взводу другої роти батальйону «Полтавщина».

Унаслідок обстрілу, батьки втратили сина Віталія, двоє хлопців-близнюків залишилися без старшого брата.

Того ж дня, від отриманих поранень, на блокпосту загинув і 24-річний міліціонер другого взводу другої роти батальйону «Полтавщина» Олександр Матійчук.

Народився Олександр 1 серпня 1990 року в місті Червонозаводському. У 2005 році закінчив школу, а згодом і технологічний технікум у 2009 році. У 2010 році закінчив університет «Україна», де здобув вищу юридичну освіту.

На службу до Збройних Сил України був призваний у 2009 році, згодом звільнився у запас. До батальйону «Полтавщини» вступив цього року, аби гідно служити народові України.

Життя молодого юнака обірвалось несподівано… На батьківщині в Олександра залишилися батьки.

Пам'ять про їхні відважні вчинки, вчинки справжніх героїв, патріотів вічно залишиться в серцях побратимів та близьких.

Вічна світла пам'ять полтавським героям…


Читайте також
Північна Корея готується до майбутньої зустрічі Трампа та Кім Чен Ина
Полтава
ДБР повідомило про підозру організаторам незаконної приватизації землі у нацпарку на Полтавщині
Полтава
Німеччина зважується на важливий крок щодо активів «Роснафти» — Reuters
Полтава
Корупція у податковій: викрито конвертаційний центр з оборотом 15 млрд грн
Полтава
Податкова знижка: перелік витрат, які можна компенсувати
Полтава
«Останній Бастіон» вітає українських учителів із професійним святом
Полтава