Created with Sketch.

Сьогодні у Донецьку снаряд влучив у маршрутку та школу, де були діти

01.10.2014, 13:03

Сьогодні в Донецьку внаслідок попадання снаряда на зупинку вул. Поліграфічна та маршрутку загинули 8 осіб.

На даний час кількість поранених невідома, але їх багато, пише сайт новин Донецька62.ua.

Як повідомляють очевидці, шестеро людей загинули на вулиці від осколків снарядів. Ще двоє - в автобусі, який проїжджав поруч із зупинкою транспорту.

Також сьогодні під час обстрілу бойовиками Київського району Донецька в п'яти метрах від загальноосвітньої школи №57 впав снаряд.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Донецької міськради.

«В цей момент всі діти, близько 70 осіб, вже знаходилися в будівлі навчального закладу. Вони в терміновому порядку були направлені до укриття, розташовані в підвальному приміщенні», - розповіли в мерії.

У школі вибуховою хвилею пошкоджені вікна та двері.

За попередньою інформацією, учні школи не постраждали. Поранення різного ступеня тяжкості отримали шестеро дорослих, вони доставлені в лікувальні установи.

На даний момент діти все ще знаходяться в укритті, оскільки обстріли в Київському районі не припиняються.

Нагадаємо, сьогодні в Донецьку розпочався навчальний рік. Однак бойовики з ночі не припиняють обстрілювати житлові квартали міста.


Читайте також
Ексочільник прокуратури Полтавщини Столітній хоче повернути посаду
Полтава
Недоруйнований Полтавський краєзнавчий музей доруйнують
Полтава
Або розумні прийдуть до влади, або ямщики доб’ють Полтаву
Полтава
Криваві бариги з Полтавської міської ради збагачуються на війні
Полтава
ЄС звільнив Польщу від обов'язку приймати мігрантів
Полтава
Полтавська міська рада найняла охоронців підземних переходів
Полтава