Created with Sketch.

США дали підсанкційному «Лукойлу» більше часу на продаж міжнародних активів

08.11.2025, 07:20

Управління з контролю за закордонними активами при Мінфіні США дозволило підсанкційній компанії «Лукойл» проводити деякі операції.

Про це ідеться у повідомленні Управління, цитує Bloomberg.

Нагадаємо, санкції США проти «Роснафти» і «Лукойлу», найбільших російських нафтових компаній, набудуть чинності з 21 листопада. Це означає, що до цієї дати компанії повинні завершити або припинити чинні угоди з зазначеними підприємствами.

Нині США дозволили «Лукойлу» до 13 грудня проводити певні операції, пов’язані з роздрібними автозаправними станціями компанії та контрактами на продаж міжнародних активів.

А до 29 квітня діятиме окреме звільнення від вимог щодо угод, які стосуються підрозділів «Лукойлу» у Болгарії.

Минулого тижня стало відомо, що компанія Gunvor відмовилася купувати міжнародні активи «Лукойлу» після того, як США назвали її «маріонеткою кремля». За даними Reuters, нині американська приватна інвестиційна компанія Carlyle вивчає варіанти купівлі активів «Лукойлу».

Читайте також
«П’ять очей» осліпли: Європа в глухому куті
Політика
Трампу стало «нудно» через війну в Ірані
Війна
Трильйон за добу: Ринок акцій США пережив найбільший обвал на тлі ескалації з Іраном
Політика
Мерц висміяв «Фламінго» і закрив двері для Taurus
Опінії
Трамп, який разом із Зеленським пограбував Україну, заявляє про «не його війну»
Війна
Зеленський вирішив здати Донбас?
Війна