Created with Sketch.

США надсилають Україні понад 500 ракет-перехоплювачів Patriot , - The Wall Street Journal

09.11.2024, 17:02

Нова військова допомога має забезпечити потреби України в протиповітряній обороні до кінця поточного року.

США надішлють Україні понад 500 ракет-перехоплювачів для протиповітряної оборони Patriot і Nasams ще до того, як новообраний президент Дональд Трамп вступить на посаду.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

«Трамп пообіцяв припинити війну в Україні ще до вступу на посаду. Хоча новообраний президент не озвучив плану, як це зробити, представники адміністрації Байдена побоюються, що нова адміністрація скоротить постачання зброї до України», – йдеться в матеріалі.

Представники адміністрації чинного президента США Джо Байдена сподіваються дати Україні сильнішу позицію на переговорах і зміцнити її оборону, надавши якомога більше військової допомоги до січня.

Так, у відповідь на посилення російських безпілотників і ракетних атак Пентагон надсилає до України понад 500 ракет-перехоплювачів для системи протиракетної оборони Patriot і вдосконаленої зенітно-ракетної системи Nasams. Ці постачання повинні задовольнити потреби протиповітряної оборони України до кінця цього року.

Читайте також
Президент Німеччини підписав закон, який розблокує виділення 3 млрд євро на допомогу Україні
Світ
Велика Британія не припинить постачання зброї для України, попри вимоги росії — Guardian
Війна
Транспортування американської зброї в Україну через хаб у Польщі відновилося
Війна
Немає жодних ознак, що допомога США Україні відновиться найближчим часом, - CBS News
Політика
Польща підтвердила зупинку американської допомоги Україні
Війна
Військова допомога Україні від США припинилася сьогодні о 3:30 ночі, - Reuters
Політика