Created with Sketch.

США наклали санкції на екстремістське ізраїльське угруповання, яке блокує допомогу Ґазі — The Hill

15.06.2024, 15:00

Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.

У п'ятницю 14 червня адміністрація Байдена запровадила санкції проти, за її словами, «насильницького, екстремістського ізраїльського угруповання, яке блокує, переслідує і пошкоджує конвої з гуманітарною допомогою, що прямують до Сектору Гази».

Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9. Фізичним особам, що потрапили під санкції, як правило, заборонено в'їзд до США, а також заборонено володіти будь-яким майном чи активами на території США. Інші особи, групи або організації, які пов'язані з особами, що потрапили під санкції, також ризикують потрапити під санкції.

Про це повідомляє The Hill.

«Протягом декількох місяців особи з Tzav 9 неодноразово намагалися перешкодити доставці гуманітарної допомоги в Газу, в тому числі шляхом блокування доріг, іноді з застосуванням насильства, на шляху з Йорданії в Газу, в тому числі на Західному березі», — заявив речник Державного департаменту США Метью Міллер у своїй заяві.

Вони також пошкодили вантажівки з гуманітарною допомогою і скинули життєво необхідну гуманітарну допомогу на дорогу, додав речник.

«13 травня 2024 року члени Tzav 9 розграбували, а потім підпалили дві вантажівки поблизу Хеврона на Західному березі річки Йордан, які перевозили гуманітарну допомогу, призначену для чоловіків, жінок і дітей в Газі», — повідомив Міллер.

Дії цього угруповання ще раз демонструють зростання насильства на Західному березі річки Йордан.

Президент Байден наклав санкції на це угруповання в лютому, видавши указ, який надає президенту повноваження притягати до відповідальності окремих осіб і групи за загрозу миру, безпеці й стабільності в цьому регіоні.

Міллер закликав Ізраїль також притягувати до відповідальності тих, хто вчиняє дії, спрямовані проти цієї необхідної гуманітарної допомоги.

Читайте також
Берлін готує санкції проти ізраїльських людожерів
Політика
Державне утворення «Ізраїль» завдало масованих ударів по Лівану
Війна
СБУ повідомила про підозру російському генералу, який керував ударами по енергетиці України
Війна
Суд у Сирії засудив Башара Асада до смертної кари
Світ
Довічне ув’язнення — 11 військових рф засудили за вбивство шести цивільних на Київщині
Війна
Сіоністи продовжують будувати плани по знищенню цивільної інфраструктури Ірану
Війна