Created with Sketch.

Суд визнав незаконною скандальну прибудову до кінотеатру імені Котляревського у Полтаві

15.11.2019, 08:06

Суд першої інстанції визнав незаконною прибудову до колишнього кінотеатру імені Івана Котляревського.

Про це 14 листопада проінформували в обласній прокуратурі.

Господарський суд Полтавської області задовольнив позовну заяву Полтавської місцевої прокуратури, пред’явлену до товариства з обмеженою відповідальністю «Старнайт» щодо незаконної прибудови до кінотеатру імені Котляревського – пам’ятки архітектури національного значення (колишнє Дворянське зібрання 1810 року).

Суб’єкт господарювання здійснив самочинну прибудову до кінотеатру, який є об’єктом культурної спадщини національного значення, без жодних дозволів Міністерства культури України, а також незважаючи на численні заборони ДАБІ.

У прокуратурі зазначають, що після набрання судовим рішенням законної сили товариство буде зобов’язане за власний рахунок знести незаконну споруду та привести земельну ділянку у попередній стан. Але як буде насправді – можна тільки здогадуватися. Адже полтавці, на жаль, уже звикли до нищення архітектурної спадщини міста, що супроводжується нехтуванням норм законності.

Читайте також
Екоцид у центрі Полтави
Полтава
«Не підкоряйтеся йому!»: Такер Карлсон закликав військових і чиновників не виконувати накази Трампа
Полтава
У Полтаві боржник намагався вбити комунальницю
Полтава
Чемпіонка світу Анжела Торська сьогодні святкує день народження
Полтава
Типова ж&дівська хуцпа
Полтава
Вітаємо з Днем народження Миколу Закладного
Полтава