Created with Sketch.

Трамп проти ліворадикалів: Американський президент назвав «АнтиФа» психами і роздумує над тим, аби визнати їх терористами

29.07.2019, 12:51

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп назвав представників «АнтиФа» боягузливими психами і запропонував визнати цей рух терористичним.

Відповідний допис з’явився на сторінках президента у соціальних мережах.

«Розглядаю оголошення "АнтиФа", боягузливих радикальних лівих психів, які б'ють людей (тих, які не можуть за себе постояти) по головах за допомогою бейсбольних бит, великою терористичною організацією (на кшталт MS-13 та інших). Це полегшить роботу поліції», – написав Трамп. Згадані MS-13 – організоване міжнародне злочинне угруповання; одна з найжорстокіших і найчисельніших вуличних банд Центральної і Північної Америки, яка активно діє на території декількох країн включно зі США.

Як писав «Останній Бастіон», Трамп уже  звертав увагу на проблему насильства з боку ліворадикалів.

Різного роду екстремістські ліві організації були сильними задовго до обрання Трампа. Коли ж Трампа було обрано президентом, вони активізувалися з особливим розмахом.

     

У листопаді 2016 року США охопили масові акції протесту та заворушення. Учасники цих акцій вдавалися до пошкодження приватного та комунального майна, наруги над американською державою символікою, безпосередніх фізичних нападів на прихильників Трампа.

В антитрампівських акціях протесту брала участь широка коаліція за участі анархістів, соціалістів, феміністок, представників руху ЛГБТ, афроамериканських расистів та представників мігрантського середовища.

Ці акції заохочувалися Демократичною партією, а також, за окремими версіями, отримували фінансове сприяння з боку Джорджа Сороса.

На цьому тлі недивно, що у США існують суспільні запити стосовно різких дій проти ліворадикалів. Так, у серпні 2017 року на сайті Білого Дому з’явилася петиція щодо офіційного визнання руху «АнтиФа» терористичною структурою. Впродовж відведеного для підписання часу вона встигла набрати понад 368 тисяч голосів (зі ста необхідних).

Тоді ж, у серпні 2017 року, з’явилася петиція щодо оголошення терористом Джорджа Сороса. Петиція набрала близько 192 тисяч голосів.

У Трампа безперечно вистачає мотивів ужити заходи, аби захистити пересічних американців від лівого радикалізму. Тим не менше, кінцевий результат цих заходів сумнівний.

Ліві ідеї активно підтримуються крупними ЗМІ і домінують у вузах, а їхня популяризація непогано фінансується. Тож навіть за умов, коли силовим органам вдасться знешкодити найбільш радикальні групи, загроза лівого екстремізму все одно існуватиме.

Читайте також
Франція отримала нового прем'єр-міністра
Світ
Швейцарські науковці розробили метод виявлення токсинів у стічних водах
Світ
Умиротворення замість миру
Світ
Опозиція Південної Кореї знову подала пропозицію про імпічмент президента
Світ
Поклади золота на $3 трильйони виявили у Сальвадорі
Світ
Після провалу у Сирії росія побоїться нападати на НАТО
Світ