Created with Sketch.

Транспортна прокуратура вимагає любителів графіті відчепитися від вагонів

17.11.2014, 09:50

Вагони Укрзалізниці піддаються нападам невідомих з балончиками на гребінківській ділянці шляху.

Молодь уже протягом кількох місяців розмальовує потяги графіті – бідкаються гребінківські залізничники. Щоби випустити оброблений графітчиками вагон, спочатку потрібно привести його в у початковий стан. Тобто заново пофарбувати – бідкаються залізничники.

Вандалізм набув таких масштабів, що за боротьбу з розмальовуванням взялася транспортна прокуратура. Відомство виступило зі зверненням до молоді Гребінківського району – з вимогою припинити хуліганство.

Ані транспортникам ані правоохоронцям жодного вуличного художника наразі впіймати не вдалося.

Для пофарбування одного вагону, розфарбованого загальною площею на 40%, необхідно витратити 18 500 гривень. Сюди не входить вартість скла і трудовитрати.

Транспортна прокуратура каже, що за подібні правопорушення можуть притягнути до адміністративної відповідальності за «хуліганство» і «вандалізм».


Читайте також
Саміт Альянсу в Анкарі. Крок до НАТО 3.0?
Полтава
«Не хочемо карати друзів»: Трамп анонсував скасування санкцій проти Туреччини
Полтава
Трамп напередодні саміту НАТО знову заявив про претензії на Гренландію
Полтава
На Майдані Незалежності хочуть знести святилище Бога Рода
Полтава
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава