Created with Sketch.

Транзит російської нафти в Угорщину через «Дружбу» може відновитися вже наступного тижня — Мадяр

17 квітня, 16:42

Постачання російської нафти через трубопровід «Дружба», закритий із січня, може відновитися вже наступного тижня.

Про це журналістам сказав очільник панівної партії «Тиса» в Угорщині Петер Мадяр, пише Bloomberg.

Мадяр анонсував, що керівник угорської нафтової компанії MOL наступного тижня поїде до росії, щоб домовитися про постачання російської нафти через трубопровід.

«Недостатньо просто перезапустити “Дружбу” — вона має бути заповнена нафтою», — сказав Мадяр.

Після перемоги партії «Тиса» Мадяра в Угорщині прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, країна якого також постраждала від зупинки транзиту нафти через «Дружбу», нагадав про «спільний інтерес» у відновленні трубопроводу.

Читайте також
В Угорщині змінили конституцію, щоб Орбан більше не зміг стати прем'єром
Політика
В Угорщині депутати знизили собі зарплати майже вдвічі — Telex
Політика
«Усунення всіх маріонеток Орбана»
Політика
В Угорщині скасували рішення про вихід із Міжнародного кримінального суду
Політика
Партія Мадяра подала перші пропозиції змін до Конституції
Політика
Мадяр склав присягу прем’єра Угорщини
Політика