Created with Sketch.

У Бердянську підірвали авто із заступником голови окупаційної адміністрації

20 лютого, 17:23

Він загинув унаслідок вибуху.

В тимчасово окупованому Бердянську підірвали авто, у якому перебував так званий заступник голови окупаційної адміністрації міста Євген Богданов.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

20 лютого о 6:05 біля будинку на Східному проспекті тимчасово окупованого Бердянська вибухнув сірий автомобіль Renault Duster. Авто вигоріло дотла, на місце прибули російсько-окупаційні служби.

Усередині машини перебував Євген Богданов  ― громадянин росії, який формально обіймав посаду так званого заступника голови окупаційної адміністрації Бердянська.

До обов’язків російського загарбника входили, зокрема, контроль за фінансами в окупаційній адміністрації та організація будівництва фортифікаційних споруд у тимчасово окупованих районах Запорізької області.

У ГУР кажуть, що під час свого перебування на окупованих українських територіях Євген Богданов неодноразово вчиняв воєнні злочини проти громадян України.

Богданов народився в 1970 році в місті Пікалево Ленінградської області росії. До Бердянська прибув одразу після захоплення міста російськими військами у 2022 році. На посаду в окупаційній адміністрації його призначили російські спецслужби.

Читайте також
Кремлівському бункерному щуру потрібна тривала війна
Війна
Окупанти у Бердянську змушують школярів складати присягу на вірність мордору
Війна
В окупованому Скадовську вибухнуло авто з російськими офіцерами, — ГУР МО
Війна
путін наказав українцям виїхати з росії
Війна
У Маріуполі рух спротиву підірвав автомобіль російської ФСБ
Війна
Мінфін США наполягає на одноосібному грабунку корисних копалин України
Економіка