Created with Sketch.

У Білорусі ОМОН силою розігнав учасників акцій протесту

25.10.2020, 18:44
Фото: Слово і діло

Силовики проти протестувальників використовували гумові кулі та світло-шумові гранати.

У Мінську силовики силою розганяють протестувальників. 

Про це повідомляє TUT.BY.
 
Повідомляється про вибухи світло-шумових гранат в районі вулиці Нововіленської та вулиці Орловської.  

ЗМІ пишуть, що граната вибухнула прямо під ногами дівчини. Вона так і залишилася стояти в диму, потім побігла з натовпом.

З боку поліціянтів застосовуються спецзасоби. У під'їзді, біля якого була підірвана світло-шумова граната, розбилося скло.

Крім того, місцеві ЗМІ пишуть, що силовики проти протестувальників використовували гумові кулі. Є постраждалі.

Мінськ. «Нова газета» публікує фото чоловіка з раною живота. Видання повідомляє, що в нього вистрілили гумовою кулею.

Співробітники міліції розпорошили газ прямо в обличчя жінкам. Жорстке затримання чоловіка в Полоцьку потрапило на відео:

Як повідомляє Hrodna.life, в Гродно затримали близько 80-100 осіб. Під Ленінським РУВС, куди відвезли затриманих, зібралися кілька десятків гродненців.

Мінськ. Так виглядали з висоти колони протестувальників.


 

Читайте також
У США відбулися протести проти Трампа через удари по Ірану
Політика
Протести «Гаваїв»: як незаконні акції підривають спокій міста
Політика
Рух «No Kings» влаштував масштабні протести проти Трампа
Політика
«Без королів»: у США готуються до найбільшого протесту проти Трампа
Світ
Безладний гнів антиамериканських демонів у каліфорнійській долині смерті
Опінії
Польські перевізники відновлюють протест на кордоні
Світ