Created with Sketch.

​У Диканьці поліція закрила незаконний гральний заклад

24.04.2017, 13:30

Працівники поліції у Диканьці провели обшук та припинили діяльність закладу, в якому під прикриттям комп’ютерного клубу надавалися послуги у сфері забороненого грального бізнесу.

Як повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Полтавській області, під час обшуку правоохоронці вилучили гральне обладнання та документацію тощо. Зокрема, йдеться про 8 моніторів, 8 системних блоків, 8 комп’ютерних клавіатур, 8 комп’ютерних столів та 1 ноутбук. Усю техніку направили на експертизу.

За фактом надання послуг в сфері грального бізнесу відкриті кримінальні провадження. Організаторам незаконної діяльності загрожує штраф від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 16 до 64 млн. грн.) та конфіскація грального обладнання.


Читайте також
Податкова знижка: перелік витрат, які можна компенсувати
Полтава
«Останній Бастіон» вітає українських учителів із професійним святом
Полтава
Кременчук — місто легенд
Полтава
Іронія долі по щербанівськи
Полтава
Полтавська міська рада і виконавча служба проти військового та його родини
Полтава
Велика Британія зняла санкції з дочки російського мільярдера Євтушенкова
Полтава