Created with Sketch.

У Гадяцькій громаді екологи виявили червонокнижну ковилу

08:24

Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.

Про це відзвітували фахівці Київського еколого-культурного центру, які нещодавно здійснили чергову польову експедицію нашим краєм. У фокусі — Миргородський район, зокрема, терени Гадяцької міської громади.

Зазначається, що багатомісячні пошуки нині рідкісного для Полтавщини ендеміка дали свої позитивні плоди. Доволі знаково, попри те, що місцевість уже перебуває під державним захистом, але все одно потребує уваги природоохоронців.

«За містом Гадяч на схилі ми знайшли дві ділянки степу із ковилою. Це ковила волосиста і вона занесена до Червоної книги України. Дуже добре, що це місце вже заповідано та входить у Гадяцький регіональний ландшафтний парк. Якщо хто знає ще степові ділянки із ковилою на Полтавщині, будь ласка, повідомте нам», — звертаються до свідомих українців столичні екологи.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що у Решетилівській громаді також знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену зону.

Читайте також
Київські екологи пропонують створити заказник у Решетилівській громаді
Полтава
Науковці знайшли живих мікробів віком 2 мільярди років
Життя
На Полтавщині шукають рідкісну червонокнижну рослину
Полтава
Таємниці чутівського Чорного лісу
Полтава
У Південній Африці випало до двох метрів снігу
Світ
Диканські ґазди розорюють луки із червонокнижним різнотрав'ям
Полтава