Created with Sketch.

У глави НАБУ Кривоноса новий скандал

11 січня, 11:03

Він «розшукує» кримінального авторитета, директоркою фірм якого працює дружина самого Кривоноса.

Національне антикорупційне бюро потрапило у черговий корупційний скандал: дружину директора НАБУ Семена Кривоноса зловили на обслуговуванні фірм одного з лідерів криворізького кримінального угруповання «Двадцятівські» Едуарда Самоткала.

Вона виявилася директоркою цих структур. Це при тому, що Бюро розшукує Самоткала за розкрадання коштів Південно-Української АЕС. Окрім прямого конфлікту інтересів, цей скандал загрожує Кривоносу звільненням.

«Донедавна директор НАБУ Семен Кривонос був відомий лише тим, що в 2009 році оголошувався в розшук, був притягнутий до кримінальної відповідальності й засуджений за підкуп студентів на місцевих виборах у Києві та Київській області. Але у 2023 році кримінальний авторитет Едуард Самоткал витягнув, воістину, щасливий квиток: директором НАБУ став чоловік і зять його довірених осіб. Тут наявна корупція або конфлікт інтересів директора НАБУ Кривоноса. Цікаво, чому мовчать антикорупційні активісти Шабунін та Ніколов?» – написав блогер, військовослужбовець ЗСУ Володимир Бойко.

Раніше повідомлялося, що аудит діяльності НАБУ проведуть лише за останні місяці його роботи, а не з моменту створення. Причина – щоб приховати внутрішню корупцію, неефективність та незаконні дії керівництва

Читайте також
Екскерівниця Дніпропетровської МСЕК не задекларувала понад 3 млн гривень
Кримінал
ДПСУ готується закупити акумулятори у фігуранта справи НАБУ Гайдая-Кузнєцова
Кримінал
Черговий корупціонер може уникнути обмежень і виїхати з України через затягування справи
Кримінал
Владислав Марченко під арештом: новий виток корупційних зв’язків у владі
Політика
Главу Енергетичної митниці відсторонили від посади
Політика
Депутата Кузнєцова, якому закидають корупцію на закупівлі дронів і РЕБ, взяли під варту
Політика