Created with Sketch.

У Кременчуці дворічний малюк отримав хімічні опіки рота й гортані

11.11.2014, 10:15

Вчора, 10 листопада, близько 17:00, у Кременчуці дворічний малюк потрапив до міської дитячої лікарні з хімічними опіками рота та гортані. У відділі оперативного контролю повідомили, що дитина випила йод, внаслідок чого і отримала такі опіки.

Цю інформацію повідомили на сайті видання «Вісник Кременчука».

Зараз за станом малюка стежать лікарі.

Варто нагадати, що в Кременчуці останнім часом в рази збільшились дитячі отруєння, як медпрепаратами, так і хімічними речовинами. Лікарі вкотре звертаються до батьків, щоб ті пильнували за своїми дітьми.


Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава