Created with Sketch.

У Малі ліквідували вагнерівця, який був тренером російського боксера Повєткіна

18 липня, 14:17

Ігор Нестеров також брав участь у війні росії проти України.

У Західній Африці, на території Малі, було ліквідовано російського найманця з так званої приватної військової компанії «Вагнер» — Ігоря Нестерова.

Про це повідомляють hromadske, Укрінформ і LB з посиланням на джерела.

Як зазначається, Нестеров загинув під час виконання бойового завдання в Малі, де триває активна присутність найманців ПВК «Вагнер».

Ігор Нестеров разом із російськими військовими

Зокрема, російські військові формування заявляли, що нібито завершили свою «місію» в цій країні, однак присутність бойовиків та бойові операції не припинилися.

Ігор Нестеров також брав участь у війні росії проти України. На публічно доступних знімках його можна було побачити в компанії інших російських військових, які воювали на території України.

Крім того, його вихованець — боксер Олександр Повєткін — неодноразово публічно підтримував агресивну війну росії проти України, зокрема висловлювався на підтримку дій армії рф.

Читайте також
Guardian: росія залякує бельгійських політиків та банківських керівників
Світ
У Москві помер представник сербської збройової компанії
Кримінал
В Орську горить механічний завод, що виробляє понад 50% російських артгільз
Війна
Санкції проти рф ніколи не передбачали зміну режиму
Політика
Відвантаження нафти в порту Новоросійська припинили після атаки морських дронів
Війна
У рф помер конструктор, який розробляв пускові комплекси для ракет «Іскандер» і «Тополь»
Світ