Created with Sketch.

У Нехворощі палало очеретяне болото

04.09.2019, 08:48

У середу, 3 вересня, на території Нехворощанської об'єднаної територіальної громади спалахнув очерет на заболоченій місцевості. Про це повідомляють місцеві чиновники у соціальній мережі Facebook.

Селяни виходили з відрами води, намагалися збити полум’я гілками дерев, гасили всіма підручними засобами, аби не допустити займання власного майна. На місце події оперативно прибула спецтехніка, надана місцевими підприємцями для гасіння пожежі.

За словами чиновників Нехворощанської ОТГ, ймовірно, інцидент спровокував людський фактор, тобто — підпал. Виконавчий комітет сільської ради звертається до сумління мешканців громади бути максимально обережні з вогнем, особливо на відкритій території.

(Фото: "Нехворощанська ОТГ")

Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава