Created with Sketch.

У роботі месенджера Telegram сьогодні стався глобальний збій

16.12.2020, 15:56
Фото: 112.ua

14 грудня Telegram також працював зі значними перебоями.

У середу, 16 грудня, в роботі месенджера Telegram стався глобальний збій. Користувачі не могли зайти у свої аккаунти.

Про це свідчать дані порталу Downdetector.
 
Зазначається, що збій стався в Україні, Іспанії, Італії, Білорусі, Німеччині, Британії та Росії.

Користувачі скаржаться на неможливість під'єднатися в українських містах Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Одесі, Полтаві, Кропивницькому, Черкасах.

На своїй сторінці в Twitter компанія повідомила, що працює над проблемою.

"Деякі з наших користувачів, в основному в Європі і на Близькому Сході, в цей час мають проблеми з підключенням. Ми працюємо над тим, щоб повернути їх в онлайн. Будь ласка, зачекайте, і вибачте за незручності", – написали вони.

Станом на 16:00 месенджер відновив роботу.

Відзначимо також, що 14 грудня Telegram працював зі значними перебоями в Полтаві, Черкасах та в Києві.

Як повідомлялося раніше, 14 грудня стався збій і  у роботі сервісів Google Youtube і Gmail, вони не працювали у багатьох користувачів по всьому світу.

Читайте також
Unitree з Китаю пропонує гуманоїдного робота менш ніж за $6 000
Світ
Без камер і смартфонів. Учені навчилися відстежувати людей по Wi‑Fi: що відомо
Новини
В Ощадбанку тестують заміну співробітників на ШІ
Економіка
Як Ілон Маск зробив електрику у 24 рази дешевшою
Опінії
Маск презентував Grok 4: новий рівень штучного інтелекту та суперінтелекту у науці
Опінії
Дрони-лісники: як у Нідерландах автоматизували відновлення лісів
Життя