Created with Sketch.

У Сербії стався вибух на заводі, який рф звинуватила в постачанні зброї Україні

30 травня, 15:34

Причиною там назвали випадкове спрацювання підсилювача детонатора.

У Сербії на заводі з виробництва зброї Krusik стався вибух, унаслідок якого постраждало кілька людей. Напередодні росія звинуватила це підприємство у виробництві товарів, які постачають Україні.

Про це пишуть сербські медіа РТС та N1.

Керівництво заводу опублікувало заяву, у якій розповіло деталі інциденту. Там кажуть, що вибух стався близько 7:40 ранку. Причиною там назвали випадкове спрацювання підсилювача детонатора під час пресування вибухової речовини пентриту.

У результаті один працівник зазнав порізів, а ще четверо повідомили про дзвін у вухах. Постраждалих відправили до лікарні для надання допомоги та перевірки слуху.

Напередодні у Службі зовнішньої розвідки (СЗР) росії заявили, що сербські оборонні підприємства продовжують постачати боєприпаси в Україну всупереч військовому нейтралітету.

Для цього вони нібито використовують схему фальшивих сертифікатів кінцевого користувача і країн-посередників, серед яких — начебто Чехія, Польща, Болгарія, а також країни Африки.

Серед тих, хто бере участь у цій схемі, російська СЗР назвала найбільші компанії сербського ВПК, зокрема Krusik, Yugoimport SDPR, Zenitprom, Sofag, Reyer DTI, Sloboda, Prvi Partizan та інші.

Читайте також
Індія хоче приректи Пакистан на безводдя
Світ
Наступна ціль Сатаньягу — уряд Ердогана
Світ
Британські винищувачі перехопили російський літак над Балтійським морем — ЗС Польщі
Політика
Цинічна антицерковна провокація
Політика
Військові літаки рф могли порушити повітряний простір Фінляндії та Польщі
Війна
Польща розпочала нову операцію з охорони повітряного простору над Балтійським морем
Війна