Created with Sketch.

У Великій Британії розпочали підготовку молодших командирів ЗСУ

05.10.2022, 13:10

Тренування проводять українські і британські інструктори зі залученням іноземних зразків озброєння та військової техніки

У Великій Британії розпочали підготовку молодших командирів Збройних Сил України - на території Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії розпочато підготовку базового рівня молодших командирів Збройних Сил України.

Про це інформує Міноборони України.

Курс розроблено на основі української програми навчань сержантського складу зі врахуванням бойового досвіду Збройних Сил України.

Він передбачає заняття з лідерства, психологічної, методичної, вогневої, технічної та тактичної підготовок, а також міжнародного гуманітарного права.

Тренування проводять українські і британські інструктори зі залученням іноземних зразків озброєння та військової техніки.

Після успішного завершення навчання військовослужбовців буде призначено на посади командирів відділень в підрозділи різних родів військ.

Читайте також
Чому діти вчаться швидше за дорослих?
Життя
У Полтавській області відбувся військово-патріотичний збір
Полтава
В ЗСУ запроваджують принципи демократичного цивільного контролю
Війна
Найбільш розшукуваного наркобарона Мексики поховали в золотій труні
Світ
Пекін таємно тисне на Тегеран, аби той не блокував Ормузьку протоку
Світ
Міністерство війни США змусило морських піхотинців схуднути
Світ