Created with Sketch.

У Житомирі завершили виробництво першого бронекорпусу БТР-4Е

17.12.2021, 14:43
Фото: google

Роботи виконуються згідно з технологічними процесами та дотриманням визначених термінів

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (скор. ЖБТЗ) передало ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова» (скор. ХКБМ) перший виготовлений ним бронекорпус БТР-4Е.

Про це повідомила пресслужба ЖБТЗ.

Це перший серійний бронекорпус плавучого бронетранспортера БТР-4Е з покращеними водохідними характеристиками.

На початку листопада Державний концерн «Укроборонпром» відзвітував про початок серійного виготовлення корпусів для бронетранспортерів БТР-4Е на ДП «Житомирський бронетанковий завод».

 За результатами випробувань підприємство підтвердило спроможність якісно та в задані терміни виробляти корпуси для вітчизняних колісних бронетранспортерів.

Для покращення морехідності та плавучості БТР-4 обладнали додатковими поплавками, а повітрозабірник винесли вище бойового модуля. Таке доопрацювання зробили для можливості озброєння бронетранспортерами цього типу морської піхоти України.

 ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування» має замовлення на виробництво 75 БТР-4Е для Збройних Сил України.

Наразі ЖБТЗ працює над замовленням з виготовлення ще декількох корпусів для цих бронемашин.  Заявляється, що роботи виконуються згідно з технологічними процесами та дотриманням визначених термінів.

«Ми сподіваємося на постійні замовлення на цей вид продукції та гарантуємо її якість і вчасність постачання», – зазначає директор ЖБТЗ Геннадій Гращенков.

Окрім виробництва нових бронетранспортерів за державним оборонним замовленням ще має бути виготовлена одна командна штабна БТР-4К та одна ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ.

Український бронетранспортер БТР-4 призначений для транспортування бійців та їх вогневої підтримки на полі бою.

На його базі створено ціле сімейство машин: командирська, командно-штабна, медична, ремонтно-евакуаційна, також виробник має й інші проекти бойових машин на базі БТР-4.

Читайте також
Китай втрачає монополію у галузі виробництва акумуляторів
Економіка
Британія допоможе Україні виробляти надсучасну зброю
Політика
Америка підіймає військову промисловість
Війна
«УкрОборонПром» не веде жодного нового проєкту, – учасник АТО Мартін Брест
Війна
300 українських електродвигунів придбає Польща для модернізації своїх локомотивів
Економіка
Вторгнення РФ в Україну зупинило глобальне виробництво неону для мікрочипів, – Reuters
Світ