Корпорація "Raytheon Technologies" повернула на роботу пенсіонерів, аби наростити кількість зенітних ракетних комплексів типу "Stinger".
25 листопада, 10:18
Напередодні Держстат опублікував опитування щодо ділових очікувань та інших показників українських підприємств сектору промисловості.
15 листопада, 07:34
Кремлівський бункерний щур розпорядився налаштувати військово-промисловий комплекс РФ на сталінський план роботи без вихідних.
10 листопада, 19:18
Підпільний цех із виготовлення й зберігання нелегальних алкогольних і тютюнових виробів більше не буде труїти українців та європейців.
10 листопада, 17:00
Звинувачувати капіталізм у проблемах із довкіллям – це як звинувачувати фарбування волосся в глобальному потеплінні. Нісенітниця, правда ж?
09 листопада, 08:45
Доведене до зубожіння працездатне населення віднедавна окупованої росіянами Білорусі опинилося у безвиході через лукашенківську диктатуру.
29 жовтня, 18:01
Президент стратегічного підприємства "Мотор-Січ" злигався з генеральним директором інвесткомпанії "Dragon Capital". Слідство поки мовчить.
27 жовтня, 08:45
Спершу був Єйськ, тепер Іркутськ, далі – Москва?.. Прецедентні випадки стають нормою для підсанкційної країни-агресорки.
24 жовтня, 17:00
Народне господарство ресурсної федерації московії падає менше, ніж очікувалося. Експорт сировини все ще допомагає, на жаль.
13 жовтня, 17:27
Рідне місто під ударами ворога. Авіабомбами, ракетами та дронами-камікадзе росіяни прагнуть залякати мирних жителів, але їм це не вдається.
08 жовтня, 08:41
Співучасть у російській воєнній агресії проти України прирекла Білорусь на самоізоляцію і саморуйнацію і так слабкої економіки.
03 жовтня, 18:36