Created with Sketch.

Україна може отримати не більше 50 західних танків до квітня, - Times

19.02.2023, 13:43
Ілюстративне фото

До очікуваного весняного наступу росії Україна, ймовірно, отримає менше чверті сучасних бойових танків, які їй пообіцяли західні партнери

За оцінками, до початку квітня на фронт прибудуть лише 50 танків, що викликає занепокоєння, оскільки їх буде недостатньо для істотного впливу на бойові дії.

Як повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон", про це пише The Times.

Як пише видання, Україна очікує, що її союзники надішлють загалом до 320 західних танків.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що його міністри намагатимуться під час Мюнхенської конференції з безпеки, яка завершується сьогодні, згуртувати партнерів, щоб передати більшу частину з обіцяних європейськими країнами 80 танків Leopard 2.

Нагадаємо, на засіданні "Рамштайну" 14 лютого міністр оборони США Ллойд Остін заявляв, що вісім країн постачатимуть Україні танки Leopard.

Це Німеччина, Польща, Канада, Португалія, Іспанія, Норвегія, Данія та Нідерланди. США, Чехія та Нідерланди разом нададуть понад 90 танків Т-72, а Велика Британія — танки Challenger 2.

У лютому в Німеччині розпочалися навчання українців на танках Leopard 2.

Речниця Міністерства оборони ФРН заявила, що до кінця першого кварталу вони мають завершитися - синхронно з передачею 14 танків Leopard 2А6.

Читайте також
ЄС готує Україні військову допомогу на €6 млрд перед мирними переговорами — Politico
Війна
Мерц: Німеччина готова постачати Taurus до ЗСУ після виборів, але є умова
Війна
Норвегія закупить для України засоби ППО на понад €86 млн
Війна
Німеччина передасть Україні ще 100 ракет для систем IRIS-T
Війна
Куди пішли кошти? Аудит допомоги Україні від Міноборони США
Політика
Німеччина передасть Україні 60 ракет для систем ППО IRIS-T
Війна