Created with Sketch.

Україна як частина глобального праймеріз американських республіканців

05.04.2023, 19:13
Фото: Google

Колишній державний секретар США Майкл Помпео навідався до України, де чітко показав, – він із нами до перемоги та після, поки існує РФ.

"Важковаговик" американської політики та один із найвпливовіших республіканців мав низку зустрічей із громадськістю та представниками влади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Також ексдержсекретар мав окремі зустрічі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм та захисниками України, які отримали поранення на полі бою, а зараз проходять реабілітацію.

Пан Помпео не просто так завітав до української столиці, його запросив особисто олігарх Віктор Пінчук, що певно вирішив не обмежуватися відносинами виключно з демократами й соросятами на кшталт Гіларі Клінтон.

«Безумовно – візит колишнього Держсекретаря США – подія знакова. І не тільки тому, що його розглядають як "важковаговика" на праймеріз Республіканської партії, а й через те, що саме йому ми маємо завдячувати за перші "Джавеліни", які почали надходити незадовго до повномасштабної війни й за те, що він був одним з основних лобістів постачань нам танків "Абрамс".

Якщо ж пробігтися по програмі візиту, то найперше, що впадає в ок сторона, яка запросила Помпео, – Віктор Пінчук. Багато хто з вас може подумати, що через певну наближеність Пінчука до Володимира Зеленського це могла бути "багатокроківочка". Пінчук завжди вкладає кошти у так званих "соросят", завжди у хороших із лібералами та демократами, а тут ексдержсекретар часів Дональда Трампа...

Тут, на мою думку, все значно цікавіше: скоріш за все, Помпео стане нашим кандидатом серед Республіканців. Себто, крім діючого Джозефа Байдена, який збирається на другий термін, в якості запасного варіанту ми матимемо Помпео», – прокоментував ситуацію вітчизняний політолог-міжнародник Назар Приходько.

У цілому ж очевидно, що сам Майкл Помпео позиціює себе анти-Трампом і є чи не єдиним політиком на Заході, який має стратегічний план щодо Росії: збереження її як держави "третього світу" після поразки у війні в Україні та можливого потенційного розчленування на кілька суверенних національних республік.

Будьмо відверті, у 45-го підсудного президента США немає достатніх шансів повернутися тріумфатором у Білий дім, як він то сам собі напланував у дуеті з кремлівським бункерним щуром; Дамоклів меч криміналу завадить переобратися Трампу.

«Весь період до 4.XII.2023 Трамп ходитиме у статусі підозрюваного. А чи потрібен істеблішменту Республіканської партії такий фаворит? Звісно ні. Його ж просуватимуть не галасливі виборці, які готові за першим же сигналом Капітолій штурмувати, а серйозні республіканці, серйозний бізнес.

Хто захоче поставити на кін свою репутацію, підтримавши першого в історії США експрезидента, який постане перед судом? Та ніхто! Особливо враховуючи достатню кількість притомних кандидатів на кшталт Помпео, Круза чи Пенса», – пояснив ситуацію Назар Приходько.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що американські республіканці нарешті вириваються з інформаційної бульбашки афілійованих із ними правоконсервативних медіаресурсів.

Читайте також
У США та Європі стурбовані через кандидатку Трампа на посаду директора Нацрозвідки – ЗМІ
Політика
Дональд Трамп оголосив низку майбутніх призначень
Політика
Американська попзірка Мадонна прокоментувала перемогу Дональда Трампа на виборах президента США
Політика
Мін'юст США має намір припинити судове переслідування Трампа
Політика
Чверть американців побоюються спалаху громадянської війни після виборів — соцопитування
Політика
Трамп випереджає Гарріс на 2%, - The Wall Street Journal
Політика