Created with Sketch.

Українці платять компанії SpaceX за використання Starlink більше, аніж вся Європа разом

21.09.2023, 14:55

Дивно, коли Ілон Маск намагається нас обмежити у використанні терміналів Starlink

Про це заявив парламентського підкомітету з питань кібербезпеки Олександр Федієнко. Використовуючи відкриті джерела інформації, нардеп дійшов висновку, що на території України перебуває приблизно 140 000–150 000 терміналів Starlink.

З них 45 000 терміналів — це ті, котрі нам надали партнери, і куди вже входить абонплата. Понад 100 000 терміналів купили українці, які сплачують за них абонплату.

Європа ж придбала приблизно 80 000 терміналів Starlink.

«Зараз класична абонентська плата за послугу Starlink, з урахуванням всього, складає десь $105 щомісяця», — пояснює Федієнко.

«На мій погляд, Україна у вигляді громадян сплачує більше грошей компанії SpaceX, аніж уся Європа разом. Можемо казати, що ми є найбільшим клієнтом компанії. Тому мені інколи дивно, коли нас намагаються обмежити у використання терміналів Starlink», — зауважив нардеп.

Читайте також
Глобальний цифровий блекаут
Новини
Meta запустила платні підписки для Facebook, Instagram та WhatsApp
Світ
Нові хижаки цифрової доби
Опінії
Китай представив універсального робота-домогосподарку
Світ
Цукерберг звільнив 8000 працівників за один день: решту навчатимуть АІ
Світ
Сельчук Байрактар: Ми рухаємося до темних віків
Політика