Created with Sketch.

Українські військові прибули у США на навчання з ППО Patriot

16.01.2023, 10:05

У Пентагоні для них розробили пришвидшену програму тренувань

Українські військові прибули в Оклахому (США) для участі у навчаннях з використання системи протиракетної оборони Patriot.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на журналіста "Голосу Америки" Остапа Яриша.

За його даними, до Оклахоми прибули близько 100 українських бійців. У Пентагоні для них розробили пришвидшену програму тренувань.

Українці будуть тренуватись у Форт-Сіллі в Оклахомі. Підготовка триватиме декілька місяців, хоча стандартний термін навчання складає від пів року до року.

Нагадаємо, у грудні США оголосили про надання чергового пакету військової допомоги майже на 2 млрд доларів, в якому було анонсовано поставку першої батареї комплексу ППО Patriot для України.

Читайте також
Військові НАТО провели навчання в лондонському метро, щоб імітувати війну проти росії
Світ
Українські пілоти дронів «знищили» війська Швеції під час навчань НАТО — AP
Війна
Армія Великої Британії вперше десантувала медиків для гуманітарної місії, - CNN
Війна
У Польщі стартували навчання НАТО за участі 3500 військових та сотень одиниць техніки
Війна
Франція та Польща оголосили про ядерні навчання над Балтійським морем
Політика
Українські сили перемогли НАТО на навчаннях
Війна