Created with Sketch.

Українським легкоатлеткам вручили олімпійську медаль замість дискваліфікованих росіянок

05.12.2024, 15:23

Українки здобули медаль Олімпіади-2012 у Лондоні після того, як були дискваліфіковані російські спортсменки.

Про це повідомляє Tribuna.com.

На п'єдестал піднялися Аліна Логвиненко, Ольга Земляк, Анна Рижикова та Наталія Пигида, які виступали в естафеті 4x400 метрів.

Українки фінішували четвертими, але отримали бронзу після дискваліфікації російської четвірки, яка прийшла до фінішу другою. Одна з представниць росії використала допінг.

Крім того, срібло Ігор-2008 у Пекіні дісталося метальниці диска Олені Антоновій, яка піднялася на один щабель після дискваліфікації кубинської легкоатлетки Яреліс Барріос.

Вручення нагород відбулось на Генеральній асамблеї НОК України.

Читайте також
У США встановлено новий рекорд світу в бігу на 110 метрів з бар'єрами
Спорт
Ямайка побила світовий рекорд в новій легкоатлетичній естафеті під час світової першості
Спорт
Дорощук здобув золото Чемпіонату світу з легкої атлетики
Спорт
Магучіх забрала золото на чемпіонаті світу з легкої атлетики, Левченко — срібло
Спорт
Вийшла у фінал, поки дрімала
Спорт
Шведський стрибун Дюплантіс укотре побив світовий рекорд
Спорт