Украй необхідні для наших оборонців летючі гостинці поїхали на передову. Тепер воїнам у пікселі буде легше фіксувати й ліквідувати ворогів.
Як сповістили у Машівській громаді, волонтери придбали партію дронів, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Чотири безпілотні пристрої типу «DJI Mavic 3T» підсилять позиції 3-ї Окремої штурмової бригади Збройних Сил України та Національної гвардії на Харківщині.
Разом із технікою, від машівців наші захисники отримали домашні страви та інші смаколики, приготовані дбайливими руками небайдужих господинь громади, а також речі найпершої потреби. Самі ж військовослужбовці подякували жертводавцям за наполегливу підтримку.
«Квадрокоптери «DJI Mavic 3T» допоможуть зменшити ризики для життя воїнів. Безпілотна техніка покращать точність їхніх дій та забезпечать перевагу у веденні бойових операцій на Східному фронті», — відзвітували у Машівській громаді.
Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Кобеляцька громада допомогла фронтовикам РЕБами й дронами. Натомість сумнозвісні полтавські «зелені ямщики» лише переливають із пустого у порожнє та не підтримують військо України.